Конкурс на пошук підрядника для модернізації CRM-системи Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

Завершено: 20.09.2023

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на пошук підрядника для модернізації CRM-системи Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Метою модернізації програмних модулів “Service Desk-1” та “Service Desk-2” Єдиного державного вебпорталу електронних послуг є:

 • підвищення рівня захисту інформації в межах процесів авторизації користувачів та обробки даних в програмних модулях “Service Desk-1” та “Service Desk-2” (далі – CRM-система), обміну даними між операторами підтримки та користувачами Єдиного державного портала електронних послуг (далі – Портал Дія);
 • спрощення користування системою як операторами підтримки CRM -системи, так і користувачами, які звертається в службу підтримки Порталу Дія;
 • збільшення швидкості процесу пошуку відповідей на питання користувача Порталу Дія;
 • вивільнення ресурсів операторів підтримки Порталу Дія, збільшення кількості оброблених діалогів з користувачами Порталу Дія;
 • збільшення кількості чатів, які обробляються;
 • мінімізація простоїв та перевантаження операторів підтримки.

Реалізація окремих задач уточнюється на етапі технічного завдання.

Технічні вимоги: надаються за письмовим запитом.

Вимоги до виконавця:

 • виконавець повинен надати підтвердження досвіду розробки програмного забезпечення не менше 3 років;
 • виконавець повинен надати підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох систем аналогічної складності (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо);

Критерії відбору:

 • ціна;
 • термін виконання завдання;
 • досвід виконання аналогічних завдань, наявність команди кваліфікованих експертів.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-05 від 11 серпня 2022 року. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 20 вересня 2023 року, електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected]. У темі листа просимо вказати "Модернізація CRM_Портал".