Модернізація програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині забезпечення інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг

Завершено: 21.12.2022

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на модернізацію програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині забезпечення інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг з метою державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем у автоматичному режимі та внесення відомостей про структуру власності юридичної особи та кінцевих бенефіціарних власників.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Метою модернізації програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є:

  • реалізація послуги з державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП в автоматичному режимі без залучення державного реєстратора шляхом інформаційної взаємодії  між Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг;
  • оновлення функціоналу внесення відомостей про кінцевих бенефіціарних власників;
  • модернізація послуги створення товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, у автоматичному режимі.

Впровадження зазначеного функціоналу сприятиме зменшенню адміністративного навантаження та матиме ряд позитивних переваг, зокрема: 

  • зменшення часу на отримання послуги; 
  • усунення суб’єктивного фактору під час державної реєстрації;
  • зменшення кількості необґрунтованих відмов у державній реєстрації;  
  • скорочення тривалості реєстраційної процедури;
  • усунення корупційних складових, ризик виникнення яких з’являється під час звернення до державних органів для надання такої послуги офлайн.

У зв’язку з цим, оголошується тендер модернізацію програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині забезпечення інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг з метою державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем у автоматичному режимі та внесення відомостей про структуру власності юридичної особи та кінцевих бенефіціарних власників.

Основне завдання: модернізація програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині забезпечення інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг з метою державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем у автоматичному режимі та внесення відомостей про структуру власності юридичної особи та кінцевих бенефіціарних власників.

Технічні вимоги: надаються за письмовим запитом.

Вимоги до виконавця:

· досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;

· досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

· ціна;

· термін виконання завдання;

· досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

· копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

· копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected].

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-05 від 11 серпня 2022 року. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 21 грудня 2022 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508 Київ, 01032 Україна
Контактна інформація: Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа в межах Програми EGAP [email protected]