Тендер на вибір постачальників комплексного програмного рішення Системи електронного документообігу ОМС

Завершено: 29.09.2023

Завантажити форму заявки

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує тендер на вибір постачальників комплексного програмного рішення Системи електронного документообігу ОМС.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Основне завдання:  

  • підбір та постачання комплексного програмного рішення Системи електронного документообігу для органів місцевого самоврядування;
  • кількість робочих місць та технічні вимоги вказано у Додатку 1.

Очікуваний термін поставки: не пізніше 30 жовтня 2023 року

Критерії:

  • ціна;
  • строки поставки;
  • гарантійний термін обслуговування;
  • відповідність специфікаціям та технічним параметрам, заявленим в Додатку 1.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). 

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція за формою;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування - копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
  • ліцензійний сертифікат або інший документ, який підтвердує ліцензію (право) постачальника на розповсюдження та використання відповідного ПЗ.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ. 

Пропозиції (пакет документів) мають бути надіслані на електронну пошту [email protected] до 29 вересня 2023 року включно. У темі листа просимо вказати «СЕД для ОМС».